Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

На Житомирщині у закинутому колодязі знайшли мертве немовля

Нелюдський вчинок і жахлива знахідка на Житомирщині. У закинутому колодязі на околиці села місцеві жителі знайшли мертве немовля, як стало відомо Вісті Ньюс. 62-річний мешканець села Бежів побачив загадковий згорток, коли чистив криницю. З’ясувалося, що у поліетилен було загорнуто тіло дитини. До розслідування резонансної справи стала поліція. За попередніми даними, у воді дитина пролежала майже півроку. Експерти повідомляють, що за даними місцевих медиків, у цей період на обліку перебували 6 вагітних. Сьома ж нещодавно народила. Наразі через значні фізіологічні зміни неможливо встановити навіть стать маляти.

Прес-секретар поліції в Житомирській області:
Він виявив пакет, як згодом з’ясувалося – в пакеті знаходилося тіло новонародженої дитини. Стать динитки встановити наразі не можливо. Однак призначена відповідно судово-медична експертиза зі встановлення, якщо це буде можливо, причин смерті.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023