На Волині дев’ятикласник став місцевою зіркою – підліток врятував дитину з ополонки

Свої супергерої на Волині. Дев’ятикласник став місцевою зіркою – підліток врятував дитину з ополонки, як стало відомо Вісті Ньюс.У середині лютого під лід ледь не пішов 8-річний хлопчак. Тільки щасливий випадок і недитяча рішучість іншого школяра завадили горю. Днями ж героя нагородили медаллю “За мужність та героїзм”.

Ці двоє обнімаються, ніби брати. Зріднила 15-річного та 8-річного Максимів крига, точніше нещастя на річці. Другокласник провалився під лід, коли рибалив.
Максим Покрова, врятований із крижаної ополонки:

Я спочатку наступив на лід, а там була вода, лід тоненький. Я наступив, добре, що зачепився. Поряд був Максим, і він мене врятував.
Дев’ятикласник витяг малого сокирою, нею хотів пробити ополонку для риболовлі. Коли ж вже потім розповідав вдома про улов, жартував:
Максим Павлович, учень 9 класу, врятував дитину з криги:
Кажу, на рибалку їздив. Вона каже, і що, зловив щось? Та, кажу, зловив десь 30 кг. Вона питає, ого, а що то за риба? Кажу – Максим.

12 березня старшого Максима нагородили та вручили вудку, щоб все ж зміг порибалити й наступного разу обійшлося тихою риболовлею.
Володимир Грушовінчук,начальник Волинського управління ДСНС:
Я хочу вручити медаль за врятоване життя – “За мужність і героїзм”. Її започаткували для того, щоб нагороджувати людей, які виявили мужність і героїзм.
Того дня хлопчики самі виповзли на берег. Старший хлопець віддав свою куртку молодшому та відвів перелякану дитину до нього додому.

ФОТО dsns.gov.ua

Залишити відповідь