На відкритті Олімпіади у Пекіні прапор України нестиме харківська спортсменка

Харків’янка Олександра Назарова нестиме прапор України на відкритті Олімпіади у Пекіні. Із нею нестиме стяг Олександр Абраменко. Дует має наступні звання: Абраменко – Олімпійський чемпіон з фристайлу, а Назарова – срібна призерка Юнацьких Олімпійських ігор з фігурного катання.

Про це повідомили на сторінці в ФБ НОК України та олімпійська команда.

Це друга Олімпіада, коли прапор країни на урочистій церемонії відкриття разом несуть відразу два спортсмени – чоловік і жінка. Такі нововведення пов’язані з активною позицією Міжнародного Олімпійського Комітету щодо відстоювання принципів гендерної рівності.

Честь вийти з прапором на відкриття Олімпіади спортсмени прокоментували так:

«Ще на зимових Іграх в Пхьончхані-2018 я дуже прагнула стати прапороносцем, але розуміла, що для мене це дебютні змагання такого рівня. І тому зараз я дуже щаслива розділити такий урочистий момент зі своїм колегою по команді і всією Україною», – відзначає Олександра Назарова.
«Перш за все, це велика честь для мене нести прапор своєї країни, за яку виступаєш, яку прославляєш на кожних стартах. Я про це давно мріяв і радий, що мені доручили таку відповідальну місію. Відчуваю гордість і хвилювання водночас», – прокоментував Олександр Абраменко.

Зимові Олімпійські ігри в Пекіні стартують 4 лютого, триватимуть до 20 лютого. Збірну України представлять 45 спортсменів у 12 дисциплінах.

Возможно, это изображение (2 человека и люди стоят)

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.