На центральній площі Харкова мітингували проти кандидата Зеленського

14 квітня о 15:00 у Харкові кілька десятків людей провели мітинг, під час якого вони агітували проти кандидата в Президенти Володимира Зеленського і роздавали листівки, в яких описували негативні наслідки обрання Зеленського Президентом. Повідомляє ОПОРА.

Акцію в цей же день анонсували в регіональних спільнотах підтримки Петра Порошенка в Twitter і Telegram.

Повідомлення з нашої групи у телеграм:
Отже, шановне панство, сьогодні, в суботу 13.04, о 15:00 на Майдані Свободи біля намету буде проводитись акція, присвячена виборам. Зустрінемось, цікаво проведемо час, заявимо свою позицію, що Зеленський не є прийнятним кандидатом для вас.

— ХАРКІВ ЗА ПП (@kharkivforpp) 13 квітня 2019 р.

Мітингуючі тримали у руках плакати «Договоримся посередине», «Непрозеби Украину» і роздавали листівки, на одній з яких співставлялося обличчя Володимира Зеленського і Віктора Януковича із написом «Выбрали зека, выбирут и Зе. Не вибери Зе.»  На листівках було зазначено, що вони надруковані на особистому принтері Ковалівського Р.І тиражом в 100 екземплярів. Відповідальний за випус Ковалівський Р.І, а замовником вказана Д.Зоріна.

Окрім цього, учасники мітингу роздавали листівки «Зеленский — это Коломойский, а не Голобородько. В них розповідається про те, що у разі обрання Зеленського Президентом країною буде управляти Ігор Коломойський. Також описується, що Коломойський планує повернути собі Приватбанк і переділити як приватну, так і державну власність.

На цих листівках вказано, шо вони надруковані на особистому принтері Юрченко А.С. тиражом 50 тисяч екземплярів, відповідальний за друк також Юрченко А.С.

«Згідно з діючим законодавством, агітація може бути як за, так і проти кандидата. Забороняється оприлюднення завідомо неправдивої інформації. В розповсюджуваних матеріалах є вірогідність порушення ч.4 ст. 58 Закону України «Про вибори Президента України», яка зазначає, що всі агітаційні матеріали мають друкуватись лише за рахунок коштів з виборчого фонду кандидатів», — прокоментував координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Харківській області Микола Зінченко.

 

Залишити відповідь