Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

На Сумщині у браконьєрів вилучили більше півтисячі раків

На Сумщині 548 врятованих життів.  У браконьєрів вилучили більше півтисячі раків, як стало відомо Вісті Ньюс. Тварини щойно були виловлені, отож ще були життєздатні, і їх відпустили назад до водойми. Піймали на незаконній риболовлі двох чоловіків у сумському селі Степанівка. Вони за допомогою аквалангів та спецспорядження займались підводним виловом. Чоловіки вже їхали додому з уловом, коли їх зупинив патруль. На обох раколовів склали адмінпротоколи, вони мають заплатити штраф за грубе порушення правил рибальства. Як врятовані пірнали назад в ополонку, дивіться у відео:

Сергій Філоненко, гол. держінспектор Сумського рибоохоронного патруля:
У них в автомобілі було виявлено заборонені знаряддя лову, а саме: акваланг із балонами, а також там знаходилися раки. У кількості 548 штук. Дані громадяни нанесли збитків нашій державі на суму близько 14 тисяч грн.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023