На Старий Новий рік у Харкові відбудеться феєричне свято — «Вертеп-фест»

«Від Харкова по Карпати — Україна рідна мати!» На Старий Новий рік у Харкові відбудеться феєричне свято — «Вертеп-фест», як стало відомо Вісті Ньюс. Участь у ньому братимуть творчі колективи з усієї країни. Цього року у масштабному вертепі візьмуть участь і талановиті студенти, а також представники Української академії лідерства. Родзинкою першого святкового дня стане вертеп-парад.

Хода стартуватиме опівдні 13 січня з площі Конституції. Прямуватимуть учасники до центральної площі міста. Наступного ж дня, 14 січня, о 14 годині у парку імені Горького відбудеться всеукраїнська акція «Заспівай колядку». Протягом двох святкових днів майже тисяча учасників фестивалю виступатиме у парках культури й відпочинку, поблизу лікарень, магазинів та на майданчиках біля ялинок міста. До святкування можуть долучитися усі охочі.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації:
«Вертеп-фест» — це неординарна подія. Її мета — привернути увагу суспільства до громадян, до нашої культурної традиції, до нашої культурної спадщини, трохи по-новому подивитися на українську історію, додати щось нове. Вертеп-фест — це симбіоз тієї історії, яка в нас була і нашого щасливого мирного майбутнього, до якого ми йдемо. Насправді, цей фестиваль показує, що незважаючи на ту ситуацію, яка є на сході країни колективи з різних куточків України приїздять до Харківської області, тому що ми розуміємо, що сьогодні в Харкові, в Харківській області починається нове майбутнє нашої країни.

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100