Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

На Старий Новий рік у Харкові відбудеться феєричне свято – “Вертеп-фест”

“Від Харкова по Карпати – Україна рідна мати!” На Старий Новий рік у Харкові відбудеться феєричне свято – “Вертеп-фест”, як стало відомо Вісті Ньюс. Участь у ньому братимуть творчі колективи з усієї країни. Цього року у масштабному вертепі візьмуть участь і талановиті студенти, а також представники Української академії лідерства. Родзинкою першого святкового дня стане вертеп-парад.

Хода стартуватиме опівдні 13 січня з площі Конституції. Прямуватимуть учасники до центральної площі міста. Наступного ж дня, 14 січня, о 14 годині у парку імені Горького відбудеться всеукраїнська акція “Заспівай колядку”. Протягом двох святкових днів майже тисяча учасників фестивалю виступатиме у парках культури й відпочинку, поблизу лікарень, магазинів та на майданчиках біля ялинок міста. До святкування можуть долучитися усі охочі.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації:
“Вертеп-фест” – це неординарна подія. Її мета – привернути увагу суспільства до громадян, до нашої культурної традиції, до нашої культурної спадщини, трохи по-новому подивитися на українську історію, додати щось нове. Вертеп-фест – це симбіоз тієї історії, яка в нас була і нашого щасливого мирного майбутнього, до якого ми йдемо. Насправді, цей фестиваль показує, що незважаючи на ту ситуацію, яка є на сході країни колективи з різних куточків України приїздять до Харківської області, тому що ми розуміємо, що сьогодні в Харкові, в Харківській області починається нове майбутнє нашої країни.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023