На одну мить відчути, як це Голодомор – у Харкові перехожих годували супом із кори

“Непораховані з 1932”. Промовистою акцією у Харкові згадали загиблих у голод. Перехожих пригощали тим, чим рятувалися українці: супом із листя та кори.

Тут кора дерев, шишки, шиповник та листя.

Специфческий вкус очень, но я думаю, это лучшечем ничего. В принципе, у людей не было выбора.

Кожен ковток гіркий. Вариво у казані назвати їжею можна тільки з великого примусу. Але для мільйонів українців у 32-33 роках навіть такий харч був омріяним. І рятівним.

Віта Шапошникова, учасниця акції “Непораховані з 1932”:

Це саме та їжа, якою харчувалися люди, українці, під час Голодомору, для того, щоб вижити, щоб отримати хоч якісь калорії. І ми закликаємо кожного спробувати цей суп, щоб на собі відчути весь жах тієї події. Для того, щоб пам’ятати про це.

Акцію “Непораховані з 1932” в Харкові влаштували студенти Української академії лідерства. Вирішили, розповіді про Голодомор не передають усього жаху пережитого людьми.

Голодомор 32-33 років був Геноцидом української нації. Це засвідчують наступні факти: найжорстокіші політичні рішення, завищені плани заготівлі хліба, депортації, розстріли, які стали причиною голоду лише в Україні та на Кубані, яка за мовою та традиціями в той час була українською. Селянам, які складали 87% населення країни забороняли виїжджати за межі країни. Шансів на порятунок не було.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.