На Одеському полігоні завершилися випробування українських ракет

На Одеському полігоні завершилися випробування “Вільхи” та інших українських ракет, як стало відомо Вісті Ньюс. Цим тестом закінчився тривалий період напруженої роботи українських ракетобудівників. Під час випробувань агрегати стовідсотково потрапили у ціль. Цей результат доводить якість українських ракет.
Завершальне випробування перших вітчизняних бойових ракет відбулося у п’ятницю 22-го грудня.

Олександр Турчинов, голова РНБО України:
Фактично ці випробування завершили цілий етап величезної роботи українських розробників і виробників ракетної техніки. Перевірялась високоточна система наведення, уточнювались балістичні дані, перевірялась ефективність та якість нового твердого ракетного палива, а також ефективність враження цілей боєвої частини ракет.


За результатами випробування Голова РНБО зробив висновок про високу якість та боєздатність нових вітчизняних ракет.
Олександр Турчинов, голова РНБО України:
Ракети потрапили фактично прямо у точку прицілювання. Це унікальні результати, які підтверджують перевагу української ракетної зброї над російськими аналогами. І сьогодні ми можемо впевнено сказати – Україна має потужну ракетну зброю, яка буде дуже серйозним аргументом в стриманні агресора.
Нагадаємо, що “Вільху” почали випробувати ще у 2016 році. Після завершення ж циклу тестів ракети передадуть на озброєння до лав Збройних Сил.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100