Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

На Одещині виявили підпільні цигаркові цехи на мільйони

На Одещині обіг на нелегальних підприємствах обраховувався мільонами гривень, як стало відомо Вісті Ньюс. Йдеться про промислові об’єкти у трьох районів області.

Сотні ящиків із пачками цигарок. Уся продукція нелегальна.

Правоохоронці провели обшуки у селещах Березівського, Лиманського та Овідіопільського районів, де знайшли промислові потужності для виготовлення та маркування тютюнової продукції.
Оперативник Державної прикордонної служби України:
Було проведено ряд обшуків з метою припинення незаконної діяльності з виготовленні групи підакцизних товарів. Обшуки проводилися в місцях нелегального розташування виробництва та можливого зберігання цигарок на території Одеської області.

Відомо, що на Одещині незаконно працювали дві лінії з виготовлення сигарет, лінія та з обробки тютюну. Тільки в цехах знашли близько 500 ящиків готової продукції двох молдовських брендів. Також при обшуках вилучили майже 6 тонн тютюну, понад 700 тисяч підроблених акцизних марок Молдови та пакувальні матеріали. Попередня сума вилученого дорівняла близько 11 мільйонів гривень.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023