Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

На Київщині підривали старі боєприпаси Другої світової

На Київщині вибухову знахідку випадково виявили поблизу села Новосілки, як стало відомо Вісті Ньюс. На 200 гектарах лісу десятиліття пролежали сотні снарядів.
Ці ліси неподалік київського села Новосілки приховували вибухову небезпеку з часу закінчення Другої світової. 16-го квітня місцевий житель знайшов старі снаряди, але за кількома боєприпасами потягнулися сотні одиниць.

Працівник ДСНС Київської області:
У цьому лісі було знайдено близько 260 вибухонебезпечних предметів. Спочатку знайшли 3 одиниці, а потім, уже коли приїхала група, в цьому місці було знайдено ще близько 460 вибухонебезпечних предметів. Так як погодні умови не дозволяли провести суцільне обстеження цього лісу, ми звернулися до адміністрації дали наші рекомендації щодо перевірки території. І з початку тижня тривають роботи з суцільного очищення території даного лісу.

Вибухотехніки обстежили більше 2 га лісосмуги та виявили більше 200 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Працівник ДСНС Київської області:

Це різних калібрів боєприпаси, починаючи від 37-го калібру артилерійських боєприпасів, закінчуючи 120-м калібром, 122-гим. Також тут знаходяться і елементи підривників, а також вибухонебезпечні залишки.

Після десятиліть у землі снаряди відвезли на спеціальний майданчик, де їх знешкодили шляхом підриву.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023