Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

На Івано-Франківщині з пожежею боролися 4 години

На Івано-Франківщині пожежа забрала життя чоловіка. У селі Мишин згорів будинок, а всередині оселі вогнеборці знайшли тіло господаря, як стало відомо Вісті Ньюс. Загиблому було 44 роки. Що спричинило загоряння, поки не відомо. Полум’я знищило частино даху та стіни, меблі. Впоратися з надзвичайною подією пожежники змогли тільки за 4 години. Перехожі намагалися врятувати чоловіка, але вже не змогли пробитися крізь вогонь.

Василь Андрусяк, бачив, як горить будинок:

Постукав у вікно, але там вже горіло все. Я двері відкрив, були відкриті двері. Ключем він відкрив перед цим. Я вибив вікно, хотів зайти до хати, бо думав, що він був у хаті. Його там не було. Тоді я відкрив задні двері, в нього там є. Він там вже лежав. Але вже він був мертвий. Позвав сусідку, вона викликала пожежних, приїхала скора, пожежна.

Представник Державної пожежно-рятувальної частини № 7 м. Коломия:

По зовнішнім ознакам було видно, горить житловий будинок. Було прийнято рішення подати 2 стволи “Б” на гасіння, встановити автомобіль на річку, яка знаходиться близько 10 метрів від автомобіля. З двох стволів дану пожежу було ліквідовано.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023