На Хмельниччині патрульні врятували декількох рибалок

Морози ледь скували українські водойми кригою, а на неї вже поспішають рибалки. Прагнення швидше потрапити на зимову риболовлю в Сумській області закінчилося кількома трагедіями, як з’ясували Вісті Ньюс. Там вже загинули 5 чоловіків. На Дніпрі ж смерть вдалося відвернути випадковому перехожому. Потопаючий чоловік почав кликати на допомогу. Як вдалося врятувати дніпропетровця, розказали безпосередні учасники події.


А в хмельницькому селі Лотівка, на центральному ставі героями, що врятували рибалок, стали патрульні. Дільничні проїжджали повз водойму, коли побачили, як на річці під кригу провалився чоловік. Проте ця історія одним врятованим не обійшлася. На очах у копів лід зламався ще під трьома рибалками.
Віталій Швець, дільничний офіцер поліції:
Один за одним почали провалюватися під лід.
Дошками та драбиною, яку принесли з сільської ради, дільничні дісталися до потопаючих і один за одним витягли рибалок на берег. Відігріватися завели до найближчої будівлі. Далі вже допомагала швидка.
Олег Ящук, дільничний офіцер поліції:
Хлопці були дуже сильно довольні, тому що таки осталися живі. Там бігали-пригали від щастя.
Аби в подальшому крижані трагедії не траплялися, рятувальники активно проводять роз’яснювальні бесіди з українцями – рибалками та тими, хто ризикує гуляти замерзлими річками. У службі порятунку закликають не ризикувати життям заради кількох рибин і поки сумнівного відпочинку на ламкій кризі. У ДСНС радять – не ступайте на лід, якщо ви не маєте при собі засобів самопорятунку, або не впевнені в тому, що крига достатньо товста. Крім цього не слід пробивати поруч багато ополонок. Адже це зробить покриття під вами ще крихкішим.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100