На Харківщині за січень до місцевих бюджетів надійшло 1,3 млрд грн податків та зборів

Наповнена місцева казна – запорука стабільного розвитку міста та області, виконання соціальних програм та втілення економічних проектів. Саме тому, податкова служба регіону приділяє значну увагу наповненню місцевих бюджетів. Повідомляє ДФС
у Харківській області.

Протягом січня 2019 року місцеві бюджети отримали 1 281,5 млн грн. Це на 24,1% або на 248,8 млн грн більше минулорічного показника. Індикативний показник ДФС України виконано на 104,4%, додатково отримано 54,4 млн грн.
Основним джерелом надходжень бюджетів місцевих громад є податок на доходи фізичних осіб. За січень 2019 року фактично надійшло 695,6 млн грн. ПДФО, у порівнянні з минулим роком більше на 121,5 млн грн.

На Харківщині за січень до місцевих бюджетів надійшло 1,3 млрд грн податків та зборівКрім того, спостерігається суттєве збільшення у січні й надходження єдиного податку.
На потреби регіону бізнесмени перерахували до місцевих бюджетів 310,9 млн грн, це на 54,2 млн грн більше ніж в минулому році. Зросли й суми земельного податку та орендної плати. Від плати за землю місцеві скарбниці отримали 114,7 млн грн., що на 6,0 млн грн. більше за суму, перераховану у січні 2018 року. Найбільші ж темпи росту у січні спостерігаються по надходженню рентної плати – 75,7 млн грн. Стабільна позитивна тенденція збільшення надходжень до місцевих бюджетів вказує на те, що суб’єкти господарювання усвідомлюють важливість необхідності забезпечення життєдіяльності місцевих громад, які фінансуються за рахунок місцевих бюджетів.

Залишити відповідь