На Харківщині власники авто преміум-класу сплатили 7,6 мільйона гривень

У фіскальній службі області повідомили, що протягом січня-квітня 2019 року платники Харківського регіону сплатили до місцевих бюджетів 7,6 млн грн транспортного податку.

Найбільш поширена марка авто, за яке сплачують податок – land Rover, Lexus, Porsche, Mersedes. А ось Bentley Bentayga та Ferrari FF – нечасті гості на дорогах Харківщини.
Від юридичних осіб надійшло 3,4 млн грн, фізичні особи сплатили 4,2 млн грн за більш ніж 170 автомобілів.

Відповідно до сум надходжень, найбільша кількість автовласників проживає у Київському та Шевченківському районах нашого міста. Серед районів області  найбільше автовласників мешкає в Харківському та Дергачівському районах.

ГУ ДФС у Харківській області нагадує, що відповідно до ст. 267 ПКУ, яка регулює сплату транспортного податку, об’єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Фізичними особами транспортний податок сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. Юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

Залишити відповідь