На Харківщині чоловік тричі входив у палаючий дім, щоб знайти дитину

Сусід врятував із палаючого дому 8-річного хлопчика. Пожежа сталася 25 грудня в селі Друга Старовірівка (Красноградський район). 

До ДСНС повідомлення про пожежу надійшло о 04:13. Місцеві почули тріск шиферної покрівлі, яка вже почала руйнуватись. Один із сусідів на ім’я Василь поспішив на допомогу, коли побачив, як 16-річний юнак виводить людей із охопленого димом та полум’ям будинку. Юнак прокинувся, коли дім горів. Він почав будити бабусю та інших дітей та виводити їх. Підлітку вдалось врятувати від задухи бабусю, 13-річну сестричку та 9-річного хлопчика, котрий прийшов ночувати в їхню оселю.

Проте в будинку залишився найменший братик 8-ми років. Юнак не зміг відшукати брата і не зміг увійти в палаючий будинок. Тоді Василь спробував зробити це. Лише з третьої спроби він таки знайшов непритомну дитину під ліжком. Вже на вулиці малий прийшов до тями.

Возможно, это изображение (1 человек, стоит и текст)

Усіх врятованих негайно госпіталізували до медичного закладу з підозрою на отруєння чадним газом.

На момент прибуття вогнеборців дерев’яна хата палала вже на всій своїй площі 80 кв.м. Більшість її конструкцій були зруйновані. О 04:40 вогнеборцям вдалось локалізувати вогонь. Остаточна його ліквідація відбулась о 10:00.

Причина виникнення пожежі наразі встановлюється.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.