На Харківщині з’єднали віддалені райони краю з обласним центром

Плюс маршрути на залізниці, як з’ясували Вісті Ньюс. На Харківщині з’єднали віддалені райони краю з обласним центром. На прохання мешканців знову курсуватиме 2 приміські поїзди, а ще один маршрут пустять цілком новий, це “Харків – Лозова”.
Харків Лозову, Близнюки та Барвінкове знову з’єднає зручне залізничне сполучення. Після звернення мешканців області до губернатора Юлії Світличної одразу 2 потяги повернулися у розклад залізниці й 1 маршрут відкриють новий. Це стало можливим після зустрічі голови ХОДА та керівництвом «Укрзалізниці», що відбулася в Харкові 19-го березня.

Марк Беккер, перший заступник голови ХОДА:

Учитывая, что для таких отдаленных районов, как Близнюковский, Барвенковский районы, действительно, это очень важно. Так как это доступный надежный социальный транспорт. Поэтому Юлия Александровна Светличная добилась в кратчайший период восстановления электрички и запуск еще дополнительно поезда, который будет идти для жителей Близнюковского района.

Так поновили рух у напрямку: Харків – Лозова – Близнюки та Харків – Лозова – Красний лиман. А ось цілком нова електричка до Лозової почне курсувати вже з 1 квітня.

Микола Уманець, начальник регіональної філії “Південна залізниця” ПАТ “Укрзалізниця”:

Дополнительный будет запущен электропоезд “Харьков-Лозовая”. Он будет скоростным электропоездом. Жители сегодня Харькова и жители Лозовой будут добираться из Харькова до Лозовой за 2 часа. Этот электропоезд будет иметь 1 остановку по станции Лигачёво.

Треба відзначити, що потяг долатиме маршрут від Харкова до Лозової за 2 години замість 3 – 3,5. Розклад відновлених залізничних маршрутів і нового швидкісного потягу ви можете знайти на нашому сайті.

Розклад відновлених залізничних маршрутів і нового швидкісного потягу:

1. Поїзд №7035/7037/7038 Харків-Пасажирський – Лозова – Лиман вирушатиме щодня, крім вівторка, о 17:10 та прибуватиме до Лозової о 19:51 (до Близнюків – о 20:16, до Лиману – о 22:31). Під час слідування він здійснюватиме зупинки на станціях Покотилівка, Мерефа, Бірки, Шурине, Безпалівка, Трійчате, Лихачеве, Біляївка, Краснопавлівка, Лозова, Близнюки, Дубове, Гаврилівка, Язикове, Барвінкове, Гусарівка, Бантишеве, Шидловська, Слов’янськ, ім. Кожушко, Слав.курорт. У зворотному напрямку потяг вирушатиме щодня, крім середи, о 5:55 (зупинка в Близнюках – о 7:55, у Лозовій – о 8:11) та прибуватиме до Харкова об 11:00. При слідуванні з Лиману потяг додатково зупинятиметься на станціях Панютине та Герсеванівський.

2. Додатковий залізничний маршрут до обласного центру з Близнюків. З 25 березня Південна залізниця подовжила маршрут курсування поїзда №7022 Лозова – Харків до станції Близнюки. З Близнюків потяг вирушатиме щодня о 5:18, у Лозовій зупинятиметься о 5:42, а до Харкова прибуватиме о 8:23. Під час слідування здійснюватимуться зупинки на станціях Панютине, Герсеванівський, Краснопавлівка, Біляївка, Лихачеве, Трійчате, Безпалівка, Шурине, Бірки, Мерефа.

3. Новий поїзд №7024 вирушатиме щодня, крім четверга, о 7:10 та прибуватиме до Харкова о 9:10 (єдина зупинка – на станції Лихачеве о 7:58). З Харкова до Лозової (поїзд №7023) буде повертатися щодня, крім середи, о 16:00 (зупинка на ст. Лихачеве о 17:10, прибуття – о 18:00).

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100