На Харківщині затримали 9-класників, що обстріляли пасажирський автобус

Дев’ятикласники обстріляли пасажирський автобус. Непересічний інцидент стався на Харківщині недалеко від села Бугаївка, як стало відомо Вісті Ньюс. На щастя, ніхто з 12 людей, що їхали в салоні, не постраждали, хоча кулі й розбили скло. Наразі неповнолітніх стрілків знайшли. Де вони взяли зброю та що загрожує підліткам за скоєне, дізналися Вісті.

Саме на цій дорозі невідомі обстріляли автобус. На щастя, інцидент для 12 пасажирів і водія обернувся тільки переляком, а не пораненнями та кров’ю. Люди їхали за маршрутом Харків-Вовчанськ, коли неподалік Бугаївки керманич був змушений зупинитися. На асфальті лежала колода. Поки гілля прибирали з дороги, по автобусу відкрили вогонь. Вже потім експерти сказали – цілили з пневматики. В автобуса розлетілися вікна, люди попадали на підлогу.
Сергій Човпан, тво начальника Вовчанського ВП ГУНП в Харківській області:
Як показала експертиза на даний час, дійсно, постріл було зроблено з пневматичної зброї, проте характеристика цієї гвинтівки, яка була в подальшому вилучена, вказує, що вона може завдати значної шкоди, завдати саме людям шкоди, які знаходилися в цьому автобусі.

Стрілків шукали 3 тижні. Адже в непересічну дорожню пригоду автобус потрапив ще 2-го грудня.
Сергій Човпан, тво начальника Вовчанського ВП ГУНП в Харківській області:
Відпрацьовано найближчі місця, населені пункти, проте на первинному етапі це не дало певних результатів. Оскільки це складало відчутну загрозу для громадян, для людей, які знаходилися в автобусі, було прийнято рішення про внесення вказаної інформації до ЄРДР за ч.4 ст. 296, це хуліганство. Та розпочате досудове розслідування.

Стрілками виявилися ті, хто точно не був у перших колах підозрюваних. Слідчі оголосили підозру в обстрілі автобусу трьом місцевим школярам 15 та 16 років. Усі вчаться у 9 класі та розповіли, як і чому вирішили постріляти по транспорту.

Сергій Човпан, тво начальника Вовчанського ВП ГУНП в Харківській області:

Вирішили з хуліганських спонукань, заздалегідь домовившись між собою, вчинити такі дії для того, щоб випробувати гвинтівку, яку вони, за їхніми словами, знайшли раніше десь у лісі.

Цікаво, що свої дії підлітки ретельно продумали, і те, як колодою зупинять автобус, і як почнуть стріляти по машині. До слова, вистрілів встигли зробити кілька. Втекли ж зі свого сховку, тільки коли приїхала поліція.
Наразі всі троє визнали свою провину. Але, за законом, за хуліганство та тяжкі злочини кримінальна відповідальність наступає з 14 років. Справа вже передана до суду. Школярам загрожує до 4 років позбавленням волі.

Залишити відповідь