На Харківщині заклали перший камінь нового Обласного онкоцентру

Проект нового Обласного онкоцентру затвердили на початку 2018 року, у середині грудня в Померках заклали перший камінь на будмайданчику, як стало відомо Вісті Ньюс.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації:

В обласному бюджеті знайдемо фінансування, щоб будувати новий Онкологічний комплекс. І звичайно будемо звертатися і до центральних органів влади і до міжнародних наших партнерів, для того щоб паралельно залучати всі можливості.

Нова будівля буде з’являтися поступово. Першим збудують лікувально-діагностичний корпус. У нове приміщення переведуть ті відділення, що працюють у старих корпусах онкоцентру. Далі демонтують старі будівлі, і на їх місці зведуть відділення променевої терапії. Існуючий хірургічний корпус реконструюють під поліклініку та прибудову харчоблоку.

Денис Скорий, директор Харківського обласного центру онкології:

Работы выполняются во всех отделениях, структурных подразделениях, то есть процесс является непрерывным.

Площа онкологічного комплексу 48 тисяч квадратних метрів. А вся територія центру складе близько 11 га. Центр прийматиме пацієнтів не тільки з міста та області, а і з інших регіонів країни. Тому проектанти працювали пліч-о-пліч із медиками.

Олександр Чуб, головний архітектор проекту:

Они составляли медицинское задание, которое легло в основу нашей работы. И они с нами работают и согласовывают те планировки, которые у нас есть в проекте.

Продовж робіт на будівництві існуючі відділення продовжать дооснащувати медобладнанням. Наразі у корпусі, який не підпадає під знесення, вже провели капремонт покрівлі та відкрили два реанімаційних відділення.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100