Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

На Харківщині вже близько 2 500 юнаків поставлено на військовий облік

Приписна кампанія 2019 року на Харківщині: третину допризовників вивчено на предмет придатності до військової служби.

На Харківщині  продовжується приписка юнаків 2002 року народження при районних (міських) військових комісаріатах.

Так, до 31 березня – дати завершення даного Всеукраїнського заходу  – понад 7500 мешканців регіону перевірять на предмет придатності до військової служби із наданням відповідного посвідчення.

На Харківщині вже виконано 30% від обсягу Приписки-2019Станом на 24 січня у райвійськкоматах побувало близько 2 500 юнаків. Таким чином, 30% від усіх допризовників ми вже поставили на військовий облік. На  жаль, повністю не придатними до армійського життя за станом здоров’я визнано приблизно 40 осіб. А близько  900 чоловік направлено на додаткове медичне обстеження у районних чи спеціалізованих лікарнях, – підсумував заступник військового комісара Харківського ОВК  підполковник Олександр Томашевський.

За словами військового комісара Харківського обласного військового комісаріату полковника Юрія Калгушкіна, найшвидшими темпами приписка юнаків 2002 року народження при РВК проходить в Індустріальному в місті Харків районі, а також у Сахновщинському та  Вовчанському районах.

Підготував Дмитро Горбунов

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023