Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

На Харківщині виявили інтернаціональну банду, що налагодила продаж наркотиків

На Харківщині, клієнтами групування були здебільшого студенти-іноземці, як стало відомо Вісті Ньюс. Аби затримати розповсюджувачів психотропів, поліції довелося провести спецоперацію. Детальніше про мережу наркозбуту дізналися наші журналісти.

Банду наркоторговців зібрав 55-річний єгиптянин. Чоловік сам відповідав за закупівлю та збут наркотиків. Крім цього ватажок банди керував і грошима. У помічниках іноземця була 34-річна уродженка Сумської області. Вона допомагала дилерам зберігати зілля, жінка розфасовувала товар для збуту. Крім цих двох у банді були ще двоє учасників – 20-річний одесит та 25-річний громадянин Іраку. Останні відповідали за продаж. У коло клієнтів входили в основному іноземні студенти.

Анатолій Козар, т.в.о. начальника управління протидії наркообігу ГУНП в Харківській області:
Протягом останнього року зловмисники займались збутом елітних сортів особливо небезпечного наркотичного засобу канабіс серед студентів-іноземців вищих навчальних закладів міста Харкова.

Банду затримував КОРД, Зараз усі четверо наркоторговців перебувають під вартою. Їхні домівки обшукали. Звідти вилучили чимало пакетів із канабісом. За попередньою оцінкою поліції, вартість наркотиків становить майже 400 000 гривень. Крім цього силовики вилучили ще й гроші – 41 000 гривень. Проти банди порушили кримінальне провадження за статтю про збут наркотиків. Триває слідство.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023