Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

На Харківщині викрили розповсюджувача дитячої порнографії

У Харківській області викрили розповсюджувача дитячої порнографії, як стало відомо Вісті Ньюс. 22-річний молодик знаходив жертв у соцмережах і спочатку виманював у дітей фото, а потім шантажував ними й змушував присилати нові. Кіберполіцейські звертаються до батьків із проханням приділяти більше уваги дітям і підліткам і попереджати їх про небезпечність он-лайн спілкування з незнайомцями.
22-річний молодик спілкувався з дітьми в кількох соцмережах. Примушував неповнолітніх робити та присилати їхні фото порнографічного характеру.

Затриманий:

Я начал предлагать ему деньги, чтобы он скидывал свои обнаженные фото. Под предлогом работы. А после того, как он присылал, перестал присылать, я начал его шантажировать, что буду рассылать его друзьям.

У голосі затриманого молодика жодного каяття, а при даванні свідчень підтвердження – чоловік знав, із ким спілкується.

Затриманий:

– Вы знали, что данный человек является несовершеннолетним?
– Да.
– То есть вы осознавали, что у вас идет влечение к детям?
– Да.

Отримавши фото, підозрюваний розсилав їх. Його дії підпадають під статтю “ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів”.

Євген Бакшеєв, старший інспектор з ОД Слобожанського управління кіберполіції:

Данную информацию данный фигурант выкладывал в закрытых группах среди своих единомышленников. На данный момент проведены обыска, а также осмотр компьютерной техники, подтверждающие преступную деятельность данного лица.

На чоловіка вийшли працівники Кіберполіції. Вони встановили реальну IP-адресу, із якої він виходив в Інтернет, далі з’ясували й місцеперебування зловмисника.

Євген Бакшеєв, старший інспектор з ОД Слобожанського управління кіберполіції:

22-летнему гражданину Харьковской области предъявлено подозрение по ст. 301 ч. 4 УКУ, предусматривающего лишение свободы от 5 до 10 лет.

Зараз слідчі встановлюють усіх можливих жертв молодика та коло тих, кому він пересилав дитячі фото.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023