Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

На Харківщині від грипу померла 9-річна дівчинка

На Харківщині дитина захворіла на вірус грипу типу А, як стало відомо Вісті Ньюс. Як повідомляють у Центрі громадського здоров’я МОЗ, дитину батьки лікували вдома, а коли їй стало зовсім зле, викликали «швидку». Дівчинка померла в кареті швидкої допомоги. За даними експертів, нині епідемічні пороги перевищені у п’яти областях: у Харківській найбільше – на 23%, Житомирській, Сумській та Київській – на 12%, в Донецькій – на 1,1%. Загалом минулого тижня на грип і ГРВІ в Україні захворіло понад 203 тисячі людей, серед яких майже 68% – діти до 17 років.

 Сергій Бевз, завідувач відділенням реанімації:

Ребенка доставили к нам в больницу в состоянии клинической смерти. Ребенку оказывалась вся необходимая помощь дежурными врачами: анестезиологами, реаниматологами. Эффекта эта помощь, к сожалению, не оказала. Мы вынуждены были констатировать клиническую смерть.

Михайло Черняк, заступник голови Харківської облдержадміністрації:
Були проведені судмедичні експертизи. Ми бачимо, що це штам грипу, про який вже казав, виявлено грип А (H3N2). Відповідно до наказу МОЗу, біологічний матеріал тих пацієнтів, які, на жаль, померли від грипу, для вірусологічного дослідження доставлений у місто Київ.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023