Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

На Харківщині, у середу, похорон загиблого в ХНУПС курсанта Дмитра Зобніна

На тілі загиблого курсанта Дмитра Зобніна кілька кульових поранень. Про це повідомив батько померлого, як стало відомо Вісті Ньюс. За словами Сергія Зобніна, сьогодні тіло оглянув незалежний експерт. Він підтвердив ті самі поранення, які побачили й перші судмедексперти. Нагадуємо, третьокурсника знайшли з простреленою головою в ніч на понеділок у навчальному закладі. Курсант був у караулі. За даними слідства, він застрелився з автомата Калашнікова. Справу розслідують за статтею “умисне вбивство” з позначкою “самогубство”. Батьки загиблого у те, що їхній син добровільно вкоротив собі віку не вірять. Говорять або про вбивство, або про доведення до самогубства.
Страшну подію в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба будуть розслідувати не тільки поліцейські. Міністр оборони Степан Полторак наказав провести службову перевірку Військовій службі правопорядку та Головній інспекції Міністерства оборони. Зокрема, вони мають перевірити у льотному ВИШі дисципліну та умови проходження служби курсантами. Ховатимуть юнака у середу у його рідному селі Мартова, що під Харковом. Дмитру Зобніну не було і 20 років.
Сергій Зобнін, батько загиблого курсанта:
Я склонен думать, что все-таки произошло самоубийство. Довели офицеры его университета. Три пулевых ранения. Как сказал эксперт, первый выстрел был между 2 и 3 ребром. Тяжелое, но по ходу его не убило. Тогда он поставил на автомат и выстрелил еще очередью в себя. 

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023