Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

На Харківщині, у селі Огіївка, молодики хотіли захопити СВК «Україна»

У Харківській області невідомі намагалися захопити СВК «Україна» та землі жителів села Огіївка Сахановщинського району. Про це повідомило видання Agravery  та 

Максим Мосієнко, на своїй сторінці у мережі Facebook.

За його словами, 8 вересня близько 20 молодиків у камуфляжі прибули до стін кооперативу. Вони представилися охоронцями ТОВ «СОП “ТИГР”». Жодних документів, які б підтвердили їх слова не пред’явили.

Силами мешканців села та працівників кооперативу вдалося їм перешкодити та не допустити свавілля, — написав Максим Мосієнко.

Проте, ввечері інші люди, що представилися співробітниками підприємства «МП ЛЮКС» доставили до полів, які орендує та обробляє кооператив, орендований комбайн, щоб зібрати урожай, який їм не належить. Будь-які документи у  цих людей теж були відсутні.

Так, за словами Максима Мосієнка, представники «МП ЛЮКС», ТОВ «СОП “ТИГР”» та СВК «ВК НАДІЯ», яких було близько 50 чоловік, всіляко намагалися спровокувати людей, поки поліція розбиралася у ситуації.

Мосієнко додав, що люди змушені цілодобово охороняти своє підприємство та землі.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023