На Харківщині сталася непересічна приємна подія для дітей-сиріт

У Харківській області держава придбала 12 квартир і 1 будинок на 4 оселі, в яких оселяться діти, позбавлені батьківської турботи, як стало відомо Вісті Ньюс. Житловий проект, без перебільшень, не реалізовували в регіоні довгі роки. Ключі від перших трьох помешкань із ремонтом та меблями вже з рук у руки передали юнакам із Первомайського району.


Свій дім – мрія особлива і часто непосильна для вихованців дитбудинків. Днями для кількох юнаків і дівчат її все ж змогли здійснити. На Первомайщині дітям-сиротам придбали 6 однокімнатних квартир. Це стало можливим за рахунок субвенції з державного бюджету, що надійшла в грудні 2017 року. Ключі від перших трьох помешкань передала губернатор Юлія Світлична.
Юлія Світлична, губернаторка Харківської області:
Вперше за останні 10 років, а може навіть і більше років держава виділила кошти для того, щоб купити власне житло дітям-сиротам. І сьогодні в нас є 2 юнаки й 1 дівчина. Я сподіваюся, що ваш дім буде повний любові.
Хтось із цих юнаків жив у будинках сімейного типу, хтось у гуртожитках. Вони тільки поїдуть дивитися на вже свої оселі, і вповні не вірять, що у них буде їхній дім. І навіть не наважуються думати про життя окремо від тих, хто став і є їхніми батьками.
Андрій Беспалько, отримав ключі від квартири:

Живу сейчас в Суданке, нас там 10 человек – семейный детский дом. Пока что хочу еще с мамой и папой пожить.

Ще одним об’єктом у соцпрограмі став новий дім в Красноградському районі, його отримала родина, що виховує прийомних дітей. Також обласні чиновники інформують, вже придбали 2 приміщення для дитячих будинків сімейного типу. Зокрема в одному з таких оселиться сім’я, яка вже виховує двох власних діточок двох всиновлених і планують узяти ще двох малюків.

Залишити відповідь