На Харківщині розшукують ґвалтівника та вбивцю 15-річної дівчини

На Харківщині дівчину знайшли зґвалтованою та задушеною. У п’ятницю матір 15-річної дівчини звернулася до поліції про те, що її донька не повернулася додому, як стало відомо Вісті Ньюс. Студентка коледжу 2-го листопада як і завжди поїхала на навчання до Харкова, і після цього зникла. Оніщук Аліса вчилася в архітектурно-будівельному коледжі. Родина мешкає в селищі Бабаї. Підлітка знайшли вранці 3-го листопада. Тіло дівчини виявили у лісосмузі неподалік іншого села Покотилівка. У поліції не виключають, що причетною до злочину може бути чоловік, якого бачили 2-го листопада з 7:00 до 8:30 поблизу місця скоєння злочину.

На Харківщині невідомий убив 15-річну дівчинку

На Харківщині невідомий убив 15-річну дівчинку.За висновками експертів дитину зґвалтували та задушили. Коментар: Вікторія Зінов"єва – прес-офіцер Харківського ВПhttps://hk.npu.gov.ua/news/vbivstva/na-xarkivshhini-nevidomij-ubiv-15-richnu-divchinku-fotorobot/

Опубліковано Поліція Харківської області Понеділок, 5 листопада 2018 р.

Наразі вже є фоторобот підозрюваного. Це чоловік від 35 до 45 років. Високий – 185 см, худорлявий. Був вдягнутий у темну куртку та темні штани. Можливо, мав при собі джинсовий рюкзак. Поліція просить допомогти у розшуку злочинця. Якщо ви маєте будь-яку інформацію про цього чоловіка, повідомте за телефонами: (057) 748 73 50 або 102.

Опубліковано Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна Понеділок, 5 листопада 2018 р.

Залишити відповідь