Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

На Харківщині прийомній родині, в якій виховують 8 дітей, передали будинок

У новий рік у своєму домі. Прийомній родині, в якій виховують 8 дітей передали будинок у селі малі Проходи під Харковом, як стало відомо Вісті Ньюс. Сім’я Білослюдцевих виховує дітей віком від 4 до 17 років. Також у батьків є два дорослі сини – один вчиться в Харківському патентно-комп’ютерному коледжі, а старший 26-річний Ігор – учасник ООС. Світлана Білослюдцева три роки є волонтеркою, їздила до притулків, дитбудинків, щоб допомогти малечі. Порадившись з синами, жінка взяла під опіку прийомних дітей.
В Україні є програма, відповідно до якої до 2027 року планують повністю розформувати інтернати та зробити дитячі будинки сімейного типу, де буде по 10 дітей. Для сімей купуватимуть домівки. Наразі за президентською програмою в державі вже придбано близько 300 – 400 будівель для будинків сімейного типу.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023