Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

На Харківщині на хабарях у 50 тис доларів погоріли податківці і військкомат

Затримання українських хабарників відбувалися на Харківщині Службою безпеки України, як стало відомо Вісті Ньюс. На неправомірній вигоді піймали працівників фіскальної служби та представника військкомату.

Так Служба безпеки України затримала головного державного ревізора-інспектора обласного управління ДФС. Чоловік планував отримати 250 тисяч гривень від підприємства, на якому проводилась планова перевірка. Хабар чоловіку передавали одразу весь. На фото видно розкладені просто на вулиці 500-сотенні купюри.

Ще двоє корупціонери з лав фіскальної служби, за даними правоохоронців, налагодили цілу схему отримання грошей. Хабарі вимагали від підприємців за те, що не будуть перешкоджати людям вести бізнес. Останньою в їхній нелегальних підзаробітках стала справа, у якій за 40 тисяч доларів вони мали повернути бізнесмену вилучене у нього під час обшуку майно та не притягати його до кримінальної відповідальності. Заступник начальника одного з управлінь ГУ ДФС області працював разом зі своїм підлеглим – старшим оперуповноваженим. Також як посередника вони залучили знайомого касира одного з пунктів обміну валют.

І ще одне затримання – 3-го січня військова контррозвідка СБУ разом із поліцією піймала на хабарі офіцера Чугуївського районного військового комісаріату. Офіцер забажав 700 доларів за постановку на військовий облік. Якщо затриманого суд визнає винним, його звільнять із лав ЗСУ та позбавлять звання. Перевірка за цим фактом триває.

ФОТО ssu.gov.ua

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023