Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

На Харківщині на бебі-бокси витратять 35 млн грн

“Зібрані з любов’ю” – так бебі-бокси характеризували, анонсуючи старт нової соціальної програми для мам і малюків, як стало відомо Вісті Ньюс. Дитячі набори гарантовано вручать усім породіллям, які народили малят з 1-го вересня. Поки в пологових будинках подарунки, які заповнили найнеобхіднішим у перші місяці життя дитини, не видають. Але мам просять не хвилюватися – вже з середини вересня всі отримають бокси.

У пологових Харкова бебі-бокси ще не видають. Матусі поки отримують бланк заяви, за яким протягом місяця їм віддадуть набір малюка.

Олеся Леонтєнко, майбутня мама:

Я еще ни у кого не видела, чтобы выдавали именно в роддоме эту коробку. Может, заминки какие-то.

Аліна та Олександр чекають другу дитину. За першим досвідом уважно проаналізували склад боксу, щось називають конче потрібним, а дещо – дивним.

Аліна Красіля, майбутня мама:

Насчет бутылочек-пустышек – тоже идея неплохая, но сейчас стараются за грудное вскармливание бороться. Насчет матрасика, коробочки, конечно, сомнительно. Для меня диковато ребенка в коробочку положить. Одеялко очень пригодится, там пеленочки. Мне кажется, довольно неплохой наборчик.

В оточенні цієї родини всі схвально відгукуються щодо ініціативи подарунків для немовлят. Тим більш, що бебі-бокс точно буде використаний за призначенням.

Олександр Красіля, майбутній тато:

Мамочки, которые не могут себе позволить себе, вот для таких людей это очень большой плюс. И если все это выдавать деньгами, их можно куда-то потратить не на ребенка. А так они точно пойдут на ребенка.

Поки ж мами ще не потримали в руках та не відкрили коробки, переймаються якістю речей у наборі.

Олеся Леонтєнко, майбутня мама:

Было бы неплохо, чтобы какая-то уверенность была, гарантия, что у ребенка не будет там какой-то аллергии, со здоровьем каких-то проблем. Потому что ребенок маленький, у него иммунитет слабый. Переживаешь.

У Харківській області на бебі-бокси витратять 35 млн грн. На ці кошти сформують 7 тисяч пакунків. Їх безпосередньо в пологових збираються видавати з середини вересня.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023