На Харківщині чоловіку, що викинув сина у вікно, обрали запобіжний захід

На Харківщині у відділі ювенальної поліції інформують, що сім’ю після інциденту перевірили, а під час досудового слідства обов’язково проведуть психіатричну експертизу, як стало відомо Вісті Ньюс. Нагадаємо, у Башкирівці, що під Харковом, в ніч на неділю батько викинув 5-річного сина з 4 поверху. Малий упав у сніг і вижив, обійшлося, на щастя, навіть без переломів. Після двох днів у лікарні хлопчика разом із мамою вже відпустили додому. Психологи наполягають, така спонтанна агресія може бути проявом проблем зі здоров’ям. Доки людина не розрізняє сон і реальність вона може нести небезпеку собі та оточуючим. Більше того участі психолога потребує вся родина.

Костянтин Шеремет, інспектор відділу ювенальної превенції ГУНП в Харківській області:

Ні мати, ні батько в поле зору правоохоронних органів не потрапляли. На обліках вони не перебували. Раніше вони не судимі. Родина, безумовно, буде взята під контроль.

Олена Неводнича, психолог:

Это возможность формирования какого-то травмирующего события на всю жизнь. Поэтому здесь обязательно нужна помощь специалистов и маме, потому что для нее тоже шок. Как говорить? Поддержку, во-первых, любовь дать. Сказать, что жизнь его для мамы, для бабушки очень ценна.

Залишити відповідь