Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

На Харківщині чоловік впав на теплотрасі у котлован

У Харкові людина загинула, упавши у котлован. Трагічний інцидент стався близько опівночі. На вулиці Ковтуна наразі проводять ремонтні роботи з заміни теплотраси. У півтора метрове розриття чоловік потрапив просто на очах у пізніх перехожих. Падаючи, він потяг за собою і фрагмент огорожі. Лікарі, які прибули на місце, констатували миттєву смерть. За даними правоохоронців, котлован був огороджений – частково бетонними плитами, частково залізним парканом. У мерії наголошують, що тепловиками були дотримані всі заходи безпеки. Поліція відкрила провадження з попередньою кваліфікацією «нещасний випадок». Особу загиблого поки не встановили, на вигляд йому від 50 до 60 років, як з’ясували Вісті Ньюс.

Людмила Шмирьова, начальник сектору Слобідського відділу поліції ГУНП в Харківській області :

На месте находились 2 свидетеля: парень и девушка. Парень провожал девушку домой, и видел, как человек с явными признаками опьянения, шатаясь шел домой, вцепился за ограждение возле теплотрассы, где проходили ремонтные работы, и тут же на глазах он упал в эту траншею.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023