На Харківщині 24 родини переселенців отримають безкоштовне житло

На Харківщині,  у Золочіві реконструюють будівлю одного з корпусів центральної районної лікарні, як стало відомо Вісті Ньюс. Її перетворять на гуртожиток, який зможе прийняти до сотні людей. Наразі будівельники проводять оздоблювальні роботи всередині приміщення і прогнозують, що входини сім’ї внутрішньопереміщених осіб зможуть відсвяткувати вже цьогоріч.

У будівлі екс-відділення Золочівської районної лікарні нині тривають ремонтні роботи. Приміщення стає житловим. Майбутні мешканці вже оглядають стіни, які приймуть близько сотні людей.

Переселенець:
До Золочева ми приїхали минулого року, а з Луганська ми виїхали у червні 2014 року. Перший час ми жили в Сумах, а потім у Харків переїхали. І ось минулого року ми переїхали до Золочева. Зараз ми знімаємо житло, і ось чекаємо свою чергу у цьому приміщенні.

У будинку вже замінили та утеплили дах, встановили пластикові вікна й утеплили фасад, перепланували внутрішні приміщення, провели всі комунікації та електрику, забетонували підлоги й відштукатурили стіни.
У гуртожитку будуть кімнати від 16 квадратних метрів (переважно будуть однокімнатні, а також 4 «двушки»), 3 санвузли, 3 кухні, пральня, душові тощо.
Стартували зміни в 2016 році завдяки фінансуванню, виділеному Українським фондом соціальних інвестицій.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації:
Завдяки одній із таких організацій залучено кошти і буде відремонтована будівля гуртожитку на 24 родини, які вже цього року заїдуть у своє житло з тим, щоб комфортно проживати на території Харківської області.

У Золочіві і після заселення лишиться ще стільки ж людей у черзі на житло. Черга на житло в цьому гуртожитку формується після надходження заявок. У пріоритеті – люди, які планують залишитися жити в районі, сім’ї, де є діти, які тут навчаються, пенсіонери.

Ігор Шмітько, заступник голови Золочівської РДА:

На сьогоднішній день у нас більше 200 переселенців, які потребують житло.

Загалом же Харківська область офіційно прийняла найбільше внутрішньо переміщених осіб – зареєстровані 125 тисяч людей.

Залишити відповідь