Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

На Донеччині викрили банду, що розкрадала вугілля просто з потягів

На Донеччині, грабіжники облаштувалися на залізничній станції Покровськ, як стало відомо Вісті Ньюс. Там вагони непомічено розвантажували, а далі вугілля йшло на продаж. Цікаво, що банда-розкрадачів діяла протягом 2-х років.

Бізнес на вугіллі. У Донецькій області заарештували двох учасників злочинної групи, які організували конвеєр з розкрадання та збуту вугілля у Покровську. Саме на цю залізничну станцію правоохоронців привело розслідування – тут вагони потайки розвантажували.

Роман Осуховський, заступник начальника управління карного розшуку ГУНП в Донецькій області:
Більшість із них було скоєно з тих потягів, які проходили станцію Покровськ Донецької області.

У складі злочинної групи діяли 4 особи. Вони протягом двох років скоювали крадіжки вугілля. До свого розкрадацького бізнесу залучили місцевих мешканців.

Роман Осуховський, заступник начальника управління карного розшуку ГУНП в Донецькій області:

Організатор цієї групи він купляв будинки, які були розташовані безпосередньо біля залізничної станції. У подальшому обладнував їх камерами відеоспостереження. Він дивився у камеру та коли бачив, що проходив повний вагон на станцію, залучав місцевих мешканців, у тому числі й неповнолітніх, які залазили на вагон і розвантажували його.

Організатор і виконавець взяті Жовтневим судом Маріуполя під варту на 60 діб, щоправда, з можливістю внесення застави в розмірі 35 тисяч гривень. Ще двоє будуть перебувати під домашнім арештом. Чоловікам інкримінують 12 кримінальних правопорушень, збитки від яких склали близько 100 тисяч гривень. Досудове розслідування триває.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023