На Дніпрі перехожий врятував утопаючого рибалку за допомогою лопати і шнурка

Обережно, тонка крига. Через аномально теплу зиму загинули вже кілька українців, як дізналися Вісті Ньюс. Лише у Сумській області п’ятеро рибалок провалилися під кригу. Жодного ж них врятувати не вдалося. А днями на Дніпрі рибалка також пішов під воду.

На щастя, цієї трагедії вдалося уникнути. Чоловік почав кликати на допомогу. І на порятунок прийшов перехожий. Він вже і викликав ДСНСників. Аби в подальшому подібні трагедії не траплялися, рятувальники активно проводять роз’яснювальні бесіди з українцями. У службі порятунку закликають не ризикувати життям заради кількох рибин і сумнівного відпочинку на ламкій кризі. У ДСНС радять – не ступайте на лід, якщо ви не маєте при собі засобів самопорятунку, або не впевнені в тому, що крига достатньо товста. Крім цього не слід пробивати поруч багато ополонок. Адже це зробить покриття під вами ще крихкішим. Як же вдалося врятувати дніпропетровця, розказали безпосередні учасники події.

Олександр Гливук, рятувальник:
Потерпілий знаходився у воді, йому надавав допомогу пересічний громадянин, який побачив його. За допомогою лопати і шнурка тримав його на плаву. Нами проведено роботу. Взяли з собою рятувальний круг, рятувальну мотузку та в спорядженні забрали потерпілого з ополонки.

Олексій Наріжний, врятував потопаючу людину:
Увидел, что человек в полынье находится, провалился. Я набрал 101 и предпринял меры по спасению тонущего. Взял буксировочный трос из машины своей, привязал к ней лопату и начал вытягивать его до тех пор, пока не приехали ребята из МЧС.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100