На численні прохання! Stand Up комік Слава Комісаренко знову виступить у Харкові! 21 серпня

Тур Україною найвідомішого білоруського стендап-коміка Слави Комісаренко. Компанію артисту складе його не менш смішний колега Андрій Колмачевський.

Слава Комісаренко дуже любить українських глядачів, а вони — його. Тому повертається в Україну й тішить глядача живими виступами. Цього разу свої найкращі жарти та номери зі свіжої липневої програми комік продемонструє зі сцени в Дніпрі (20 серпня), Харкові (21 серпня), Києві (22 серпня) та Одесі (24 серпня).

Уперше з жанром Stand Up Слава зіткнувся ще в підлітковому віці, коли почав цікавитися творчістю актора Едді Мерфі. Він дивився концерти американського гумориста і зрозумів, що смішити людей зі сцени — те, чим він хотів би займатися і сам. І робить це дуже успішно. Чудовий доказ — мільйонні перегляди стендапів Слави на Youtube, участь у найбільш рейтингових шоу. Активні гастролі та повні зали, і дуже відданий глядач. Що зовсім не дивує. Відкритий і прямолінійний Комісаренко піднімає теми та розповідає про те, що оточує кожного з нас у повсякденному житті: друзі, відносини, сім’я, робота, відпочинок. Жарти В’ячеслава добрі та щирі, вони схожі на міркування звичайної людини. От тільки нестандартний погляд коміка на буденні речі робить його виступи по-справжньому смішними.

Кампанію в турі Славі складе талановитий та смішний стендапер — Андрій Колмачевський. Саме йому належить відкрити концерт і налаштувати глядача на хвилю хорошого настрою! Андрій — переможець першого сезону «Ліги Сміху». А нині професійно займається стендапом і створює сценарії — він автор кількох телевізійних проєктів.

Якщо ви все ще не знайомі з творчістю Слави Комісаренка та Андрія Колмачевського, то час це зробити просто зараз. Можливість провести вечір у відмінній кампанії, закрити літній сезон та від душі посміятися українські глядачі отримають завдяки організаторам концертів коміка – концертній агенції H2D.

Квитки

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.