На Черкащині зачинені діти згоріли у пожежі

Вогняне лихо на Черкащині забрало життя чотирьох маленьких дітей, як стало відомо Вісті Ньюс. Трагедія сталася ввечері неділі в приватному будинку в селі Драбівці. Як повідомляють правоохоронці, мати лишила господу на 8-річну доньку та пішла в гості. Місцеві ЗМІ з’ясували, що жертв могло бути й більше – двоє дітей на час пожежі були у бабусі.


Про пожежу в приватному будинку в селі Драбівці, що на Черкащині, рятувальники дізналися, вже коли дім був цілком охоплений вогнем. Їм зателефонували сусіди погорільців. В оселі мешкала багатодітна родина. Усередину будинку кинулися рятувальники в апаратах для захисту органів дихання. Без цього в дім було просто не зайти.
По прибуттю на місце ланкою газодимозахисною службою, яка увійшла в задимлений будинок, було знайдено 4 тіла малих дітей. Старшому з яких було 8 років. Найменшому 1 рік. Як стало відомо, діти перебували в будинку самі.
В оселі на вулиці Набережній мешкало подружжя з 6 дітьми. На час пожежі двоє з них лишилися у бабусі. Не було вдома і дорослих.
Їхня вагітна мати пішла з будинку, затопивши піч, і залишивши її на найстаршу дівчину, якій було 8 років. Коли вона повернулася через 2 години, зайти всередину будинку було вже неможливо оскільки він був задимлений.
Попередньо причину пожежі вже встановили – вогонь спалахнув через перекал пічного опалення. Цікаво, що в ДСНС інформують, напередодні з родиною спілкувалися представники місцевого управління служби з надзвичайних ситуацій і проводили інструктаж щодо безпечної експлуатації пічного опалення.
Наразі справою займається поліція. За даним фактом відкрили кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України “умисне вбивство”.

 

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.