Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

На Черкащині зачинені діти згоріли у пожежі

Вогняне лихо на Черкащині забрало життя чотирьох маленьких дітей, як стало відомо Вісті Ньюс. Трагедія сталася ввечері неділі в приватному будинку в селі Драбівці. Як повідомляють правоохоронці, мати лишила господу на 8-річну доньку та пішла в гості. Місцеві ЗМІ з’ясували, що жертв могло бути й більше – двоє дітей на час пожежі були у бабусі.


Про пожежу в приватному будинку в селі Драбівці, що на Черкащині, рятувальники дізналися, вже коли дім був цілком охоплений вогнем. Їм зателефонували сусіди погорільців. В оселі мешкала багатодітна родина. Усередину будинку кинулися рятувальники в апаратах для захисту органів дихання. Без цього в дім було просто не зайти.
По прибуттю на місце ланкою газодимозахисною службою, яка увійшла в задимлений будинок, було знайдено 4 тіла малих дітей. Старшому з яких було 8 років. Найменшому 1 рік. Як стало відомо, діти перебували в будинку самі.
В оселі на вулиці Набережній мешкало подружжя з 6 дітьми. На час пожежі двоє з них лишилися у бабусі. Не було вдома і дорослих.
Їхня вагітна мати пішла з будинку, затопивши піч, і залишивши її на найстаршу дівчину, якій було 8 років. Коли вона повернулася через 2 години, зайти всередину будинку було вже неможливо оскільки він був задимлений.
Попередньо причину пожежі вже встановили – вогонь спалахнув через перекал пічного опалення. Цікаво, що в ДСНС інформують, напередодні з родиною спілкувалися представники місцевого управління служби з надзвичайних ситуацій і проводили інструктаж щодо безпечної експлуатації пічного опалення.
Наразі справою займається поліція. За даним фактом відкрили кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України “умисне вбивство”.

 

 

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023