Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

На Черкащині поліцейські зупинили продаж малюка за 140 тисяч гривень

Хотіла продати свою дитину. На Черкащині поліцейські зупинили продаж немовляти, як стало відомо Вісті Ньюс. Мати назначила ціну за малюка в 140 тисяч гривень.

Оця купа грошей – це сума, яку матір попросила за свою дитину. Жінка ще будучи вагітною, почала шукати покупців на немовля.

Ігор Малахов, заступник начальника Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Нацполіції України:
У лютому місяці надійшла інформація, що жінка підшукує громадян, які б бажали придбати у неї її власну дитину. Під час слідства було дійсно встановлено особу, яка це намагається зробити, в результаті чого і була реалізована ця спецоперація і затримана жінка.

Матері 29 років. Немовля є її третьої дитиною. До цього в поле зору поліції вона не потрапляла. Чому пішла на продаж малюка, пояснює так:

Мати:
У мене двоє дітей, і немає таких грошей, щоб підняти цих дітей на ноги. Я сама. Мама, бабушка помагає, більше немає кому мені помогти. Я пішла на цей шаг, щоб підняти дітей на ноги, щоб зробити ремонт, щоб ніхто мене не підштрикав, що ти в мене на шиї сидиш.

Немовля вона народилася 8-го червня, покупцям мала передати дитину просто після виходу з пологового відділення. Проте замість сімейної пари на неї чекали правоохоронці.

Ігор Малахов, заступник начальника Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Нацполіції України:
За незаконну угоду, об’єктом якої є людина, а саме торгівля людьми, малолітньої дитини, жінки загрожує позбавлення волі від 8 до 15 років позбавлення волі.

Породіллю затримали 12-го червня поблизу пологового будинку.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023