На Черкащині поліцейські зупинили продаж малюка за 140 тисяч гривень

Хотіла продати свою дитину. На Черкащині поліцейські зупинили продаж немовляти, як стало відомо Вісті Ньюс. Мати назначила ціну за малюка в 140 тисяч гривень.

Оця купа грошей – це сума, яку матір попросила за свою дитину. Жінка ще будучи вагітною, почала шукати покупців на немовля.

Ігор Малахов, заступник начальника Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Нацполіції України:
У лютому місяці надійшла інформація, що жінка підшукує громадян, які б бажали придбати у неї її власну дитину. Під час слідства було дійсно встановлено особу, яка це намагається зробити, в результаті чого і була реалізована ця спецоперація і затримана жінка.

Матері 29 років. Немовля є її третьої дитиною. До цього в поле зору поліції вона не потрапляла. Чому пішла на продаж малюка, пояснює так:

Мати:
У мене двоє дітей, і немає таких грошей, щоб підняти цих дітей на ноги. Я сама. Мама, бабушка помагає, більше немає кому мені помогти. Я пішла на цей шаг, щоб підняти дітей на ноги, щоб зробити ремонт, щоб ніхто мене не підштрикав, що ти в мене на шиї сидиш.

Немовля вона народилася 8-го червня, покупцям мала передати дитину просто після виходу з пологового відділення. Проте замість сімейної пари на неї чекали правоохоронці.

Ігор Малахов, заступник начальника Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Нацполіції України:
За незаконну угоду, об’єктом якої є людина, а саме торгівля людьми, малолітньої дитини, жінки загрожує позбавлення волі від 8 до 15 років позбавлення волі.

Породіллю затримали 12-го червня поблизу пологового будинку.

Залишити відповідь