На “Барабашово” введуть мораторій на зміни умов оренди – нова програма лояльності для підприємців

Знаковий крок – адміністрація “Барабашово” ввела мораторій на зміну умов оренди. Це стало колективним рішенням під час зустрічі представників ТЦ і підприємців. 26-го грудня відбулася вже друга стратегічна антикризова сесія, де і поінформували про найбільшу програму лояльності для бізнесменів.

Для підприємців “Барабашово” вводять масштабну програму лояльності. 26-го грудня на стратегічній антикризовій сесії були прийняті перші та важливі рішення, які врегулюють співпрацю між підприємцями та адміністрацією ТЦ. Йдеться перед усім про те, що буде введений мораторій на зміни умов оренди торгових об’єктів. Погоджений сторонами термін пролонгації становить 2 місяці. Тобто наступні 60 діб будуть діяти ті самі умови, що і до цього, з усіма існуючими пільгами та скидками.

Сергій Платонов, гендиректор ПрАТ «Концерн АВЕК и Ко»:

Мораторий, о котором объявлено, – это продолжение льгот и скидок для предпринимателей в трудный сезон. И, как мы видим, по результатам неоднократных встреч с предпринимателями – договоренности достигаются, и все делается для того, чтобы обеспечить мир и спокойствие на ТЦ “Барабашово” и в регионе в целом.

Присутні на зустрічі підприємці з запропонованою програмою погодилися. Вважають, її компромісною для того, щоб стабільно та комфортно працювати.

Руслан Гусєйнов, член ради підприємців ТЦ “Барабашово”:

Нам надо, чтобы мы платили адекватную цену, которая в соотношении тех условий, в которых мы находимся: и ситуации в стране, и техническом плане этого вопроса. Мы этого всего должны добиваться путем консенсуса и переговоров. Что мы сейчас и делаем.

В адміністрації торговельного центру наголосили, мораторій є фінансово непростим, але необхідним для тих, хто працює на “Барабашово”. За наступні два місяці обидві сторони мають спільно напрацювати новий варіант договору оренди. Завдяки тому, що до обговорення планують долучити всі торговельні майданчики, а отже він врахує потреби всіх і стане “договором розвитку”.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100