На “Барабашово” презентували проект розвитку на 2019 рік

У 2019 рік зі змінами. Адміністрація ТЦ “Барабашово” презентувала плани розвитку: у пріоритеті лояльні умови співпраці з підприємцями та комфорт покупців. Проект обговорили та доповнили на зустрічі з представниками основних торговельних майданчиків центру.

Найбільший торговельний майданчик східної України ввійде у 2019 рік з планом розвитку. Днями адміністрація та підприємці разом обговорили стратегію роботи “Барабашово”. Червоною ниткою у ній проходить синтез інтересів харків’ян у цілому та працівників ТЦ. Адже об’єкт є невід’ємною частиною Харкова та, більше того, його називають одним зі стратегічних для міста у розрізі підприємництва – “Барабашово” дає роботу десяткам тисяч людей.

Тож нова презентована стратегія передбачає зміни за кількома напрямками.
Головний вектор – продовження роботи з покупцями, а саме збільшення інтересу до “Барабашово” та відповідно нарощення потоку клієнтів. Виходячи з цього, в торговельному центрі далі будуть розвивати логістику та впроваджувати маркетингові проекти. В адміністрації обіцяють підвищити якість обслуговування та впровадити нові можливості як для покупців, так і продавців.

Ще один вектор, який запропонували підприємці та погодили представники адміністрації, – це потреба і далі працювати над індивідуальним підходом до умов роботи на “Барабашово”. Тобто пріоритетом лишиться створення сприятливої бізнес атмосфери. Нагадаю, напередодні пройшло кілька стратегічних антикризових сесій, які дали змогу досягти домовленості між керівництвом ТЦ і орендарями.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100