На «Барабашово» обговорили проблемні питання між підприємцями та адміністрацією ТЦ

Напрацювати схему подальшої взаємовигідної роботи. На «Барабашово» обговорили проблемні питання між підприємцями та адміністрацією ТЦ, як стало відомо Вісті Ньюс. Координаційна зустріч відбулася 18-го грудня.

Зустріч з адміністрацією ТЦ відбулася за ініціативи підприємців. Вже кілька місяців між частиною представників торгівельних майданчиків і керівництвом «Барабашово» обговорюються проблеми перепідписання договорів оренди. Чергову зустріч учасники назвали стратегічною антикризовою сесією.

Сергій Платонов, гендиректор ПрАТ «Концерн АВЕК и Ко»:

Не надо драматизировать ситуацию, это не конфликт, это попытки найти приемлемые решения в нашей работе. Большая часть предпринимателей, это уже порядка 60 и более % перезаключили договора с предприятиями группы компаний АВЭК, что говорит об их лояльном отношении и наших добрых партнерских отношениях.

Голова ціль переговорів – домовитися щодо умов оренди та роботи на території «Барабашово». Суперечливі моменти мають вирішити завдяки укладенню майбутньої карти, у ній пропишуть те, як усунути протиріччя між підприємцями та орендарями-підприємцями. Що саме впишуть у дорожню карту, мають напрацювати спільно.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100