MyPet – які послуги надає сучасний ветеринарний центр?

У 2021 році всеукраїнський день ветеринара припав на міжнародний день котів. Це приємний збіг, адже професійне свято відзначають у другу неділю серпня. Фах цей складний. Якщо ви не знали, то статистика каже, працювати ветеринаром у 9 разів небезпечніше, ніж лікарем для людей. Сьогодні у Вісті ми розкажемо, чому ветеринарія – це вибір назавжди, і які є сучасні умови для лікування тварин.

Сучасний ветеринарний центр не може існувати без якісної діагностики. А це означає наявність високотехнологічного обладнання. Так працюють у клініках для тварин у Європі, і так будують свою роботу в MyPet.

Карина Самотолкова, головний лікар ветеринарного центру MyPet:

Наша работа ветеринаров – она очень, на самом деле, сложная. Поскольку, мы всегда напоминаем нашим пациентам, нашим клиентам о том, что четвероногие друзья они не умеют сами говорить. Поэтому самая главная наша работа, наша задача – это понять, что с ними происходит. Мы всегда готовы предоставить квалифицированную помощь для наших пациентов.

У MyPet фахівці користуються цифровим рентгеном, що дає точніші результати і менший рівень опромінення. Ще один золотий стандарт для ветеринарів – ендоскопія. Завдяки техніці ветеринар буквально «бачить» проблему, а значить швидше розуміє, як її виправити. Послугами центру MyPet давно користується Оксана Ярмак.

Оксана Ярмак, заводчиця шпіців:

Этот центр мне когда-то порекомендовали знакомые. Я обратилась. Очень хорошее внимание, персонал очень хороший. Цены адекватные. Было время, я могу позвонить днем и ночью, неважно когда, и с любым вопросом меня всегда примут

Допомога тварині починається з індивідуальних оглядових кабінетів, де присутні і власники. Та є етап лікування закритий для них – хірургічний блок. Тут техніка разом із досвідом ветеринара буквально рятують життя.

Олександра Гура, керуюча ветеринарного центру MyPet:

Задачей нашего ветеринарного центра является организовать качественную работу наших врачей и комфортный прием для наших пациентов. И все это нам дает возможность оказать качественное лечение для наших пациентов, чтобы они вернулись домой здоровыми и счастливыми.

Бути поруч і бачити, навіть знаходячись за тисячі кілометрів. Таку можливість дає готель підвищеного комфорту MyPet. У номерах є все: простір, тепла підлога, вентиляція, онлайн-спостереження, безпечний майданчик для прогулянок.

 

 

 

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.