Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

“М’ясорубка” на гірськолижному курорті в Грузії

У Грузії, на популярному грузинському гірськолижному курорті Гудаурі сталася надзвичайна подія, як з’ясували Вісті Ньюс. На одному з підйомників стався збій. В результаті троси почали крутитися у зворотному напрямку, а його швидкість збільшилася в рази. За свідченнями очевидців, лавки підйомника сильно розгойдувалися, в результаті чого, лижники і сноубордисти випадали прямо на ходу.

ФОТО kp.ua

Люди, що потрапили під “м’ясорубку” отримали численні травми. Вдалося зупинити канатку лише за 1.5-2 хвилини. Рятувальники прибули на місце впродовж 7-8 хвилин. За попередніми даними,10 осіб отримали поранення, травми помірні. В українця настільки серйозні травми, що його терміново перевезли на вертольоті в лікарню Тбілісі. У нього зламана рука і поранена голова. В лікарні Гудаурі працюють три бригади швидкої допомоги. Державне міністерство розвитку гірських курортів обіцяє повністю компенсувати всі витрати на лікування. Міністерство внутрішніх справ вже приступило до розслідування інциденту. Як з’ясувалося, підйомник, який став причиною травм багатьох людей, довгий час не працював. За словами співробітників курорту, його включили тільки в п’ятницю. Що привело до дуже сумних наслідків.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023