Мріяла зіграти Джульєтту – у Харкові попрощалися з балериною Світланою Ісаковою

У Харкові попрощалися з балериною Світланою Ісаковою. Життя відомої 31-річної артистки балету обірвала аварія. 10-го серпня пасажирський автобус, який віз її з чоловіком з відпустки потрапив у ДТП на Полтавщині. Провідна балерина Схід Опери виступала для Америки та України, віддавала балету всю себе та понад усе мріяла станцювати Джульєтту.

Опубліковано ХНАТОБ / СХІД OPERA Понеділок, 12 серпня 2019 р.

Балерина не могла не танцювати, говорила: “Пристрасть до танцю завжди живе в моїй душі!” Зараз її прощальне фото поруч з афішею на новий сезон “Схід Опера”, але її у ньому не буде. 31-річна Світлана Ісакова загинула в ДТП. Поверталася додому з відпустки, коли о першій ночі зіткнулися 2 пасажирські автобуси.

Армен Калоян, головний режисер Схід Опера:

Вот светлый очень человек. И вот ее улыбка! Ее все помнят всегда улыбающейся. Никогда не унывающей. Всегда очень отзывчивой, вот искренне доброй.

Для балету це велика втрата. Світлана прийшла в Харківський театр опери та балету імені Лисенка в 2007 році, тут стала провідною балериною. У березні танцювала головну роль у балеті “Пер Гюнт”. Мріяла про наступну роль  роль усього свого життя.

Олег Орищенко, директор Харківського Національного Академічного театру опери і балету (Схід Опера):

Буквально, уйдя в отпуск, мы с ней общались, она хотела очень станцевать Джульетту, прям до слез это было желание такое. Очень жаль. Очень жаль, что такие люди уходят на таком творческом взлете.

Надзвичайно працьовита – одразу після відпустки Світлана мала повернутися в гримерку та балетну залу, де щодня проводила багато годин. Тут і досі висить сукня з останнього виступу на закритті сезону.

Із балериною прийшли проститися кілька сотень людей. Тут і колеги, і глядачі, які приходили на вистави.

Чоловік Світлани й досі в лікарні з травмами. Він не зміг проститися з дружиною.

Залишити відповідь