Може допомогти кожен – харків’янка шиє для австралійських тварин

Рука допомоги за 10 тисяч кілометрів. Харківська майстриня шиє торбинки для поранених австралійських тварин. Першу посилку вже відправила. У ній майже сотня речей для коал, кенгуру та опосумів, які постраждали від велетенських пожеж. Тамтешні зоозахисники звернулися до небайдужих буквально в усіх куточках планети  ще довгий час необхідні будуть ковдри, переноски та навіть зв’язані пташині гніздечка.

За місяць 3 кілограми доброти дістануться Австралії. Посилка з України здолає майже 13 тисяч кілометрів. У посилці Юлі мішечки та ковдри для поранених тварин. По дорозі на пошту Юля розказує, це її перше волонтерство. Переконана, страшні пожежі в Австралії стосуються кожного на планеті. Жінка приєдналася до армії майстринь із усього світу. Сотні людей відгукнулися на прохання допомоги від австралійських зоозахисників, розміщені в мережі.

Юлія Іваненко, сшила речі для австралійських тварин:
Это те изделиякоторые я могу сделатьЭто не проблема. У меня есть запасы какие-то материаловвремя немножко нашлось. В группе этой выложены все выкройкиОни просят всех придерживаться всех размероввсех материаловкоторые нужны имЭто натуральный хлопоктолько исключительно натуральные материалыНикакой синтетики. И по размерам эти мешочки или там одеялки они все рассчитаны на какое-то конкретное животное.

Хто такі кускус і бандікут до вчора не знала. Тож кому ж шиє тимчасові прихистки, харківська майстриня дізнавалася з інтернету.

Маленького размера вот такие мешочки  сахарная сумчатая летяга. Ну, вот я знать не знала, что у нас есть такие животныеИ опосум. И я там в гугл картинки смотрела  боже, они такие милые!

4 дні роботи  і 7 десятків мішечків для сумчастих готові. Друзі ж поклали в посилку навіть зв”язані пташині гнізда. Сшили також підстилки для транспортування поранених тварин.

И он как в сумочке у мамы.

Українські ветеринари наголошують, ці речі будуть потрібні ще дуже довго. Бо процес одужання після опіків складний і тривалий. Так тварин зігрівають. І до всього м’які мішечки буквально стануть “мамами” для зсиротілих дитинчат сумчастих.

Олександр Майковський, ветеринар: 

Так пытаются этот уровень стресса уменьшить у животных. То есть воспоминания о маме  сумка  уютноПсихологическое состояние должно  уменьшаться.

Допомогти можуть навіть ті, хто не вміє шити. Вже є майстер-класи  як сшити реабілітаційний мішок для коали чи опосума. Потрібні також рукавички, простирадла-обгортки, в’язані ліжка для кажанів і переноски.

Юлія Іваненко, майстриня:
Им нужны еще подвесные сумочки для коал и для кенгуру. Очень много маленьких кенгуру остались без мамы, а они привыкли вот в этой среде, в сумочке житьИ люди шьют такие сумочки. Их подвешивают и кенгурушечки там живут.

Юлія одразу береться за другу партію речей для тварин. Тим більш, що отримує десятки повідомлень від небайдужих українців, які теж збираються допомагати речами.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.