Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Моторошне вбивство у Дніпрі: більш ніж 31 удар ножем

У Дніпрі загиблого знайшли ще два місяці тому в одній з квартир багатоповерхівок, як з’ясували Вісті Ньюс. Та ось спосіб, яким чоловіка позбавили життя, вразив навіть досвідчених правоохоронців. Більш ніж 31 удар ножем. Та ось у ході слідства виявилося, що 50-річний загиблий не проживав ані в цьому будинку, ані в цьому районі. Як же він опинився у цій квартирі поліції було невідомо. Свідки розповіли, що напередодні бачили загиблого з якимось чоловіком. Тож підозра у вбивстві впала саме на загадкового знайомого. Та ось тільки зрозумівши, що його шукають, підозрюваний почав переховуватися. Затримали його лише 22 лютого. У скоєному 47-річний місцевий житель зізнався. Зараз триває слідство.

Микола Ткаченко, начальник Шевченківського ВП ГУНП в Дніпропетровській області:

При осмотре места преступления были выявлены свидетели, которые указали нам на гражданина, который возможно это совершил. При проведении комплексных мероприятий его вина была доказана. И он был объявлен в розыск.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023