Моторошне подвійне вбивство іноземних студенток у Харкові

У Харкові двох іноземних студенток знайшли вбитими в орендованій квартирі, як стало відомо Вісті Ньюс. Дівчата 20-ти та 22-х років вчилися на медиків. До України приїхали з Туреччини 2 роки тому. За поки не підтвердженими слідчими даними, вбивця обом перерізав горло.

Тіла студенток знайшли близько 10-тої ранку 3-го січня. Шукати дівчат почали знайомі. На телефонні дзвінки обидві не відповідали з 31-го грудня. Тоді до квартири на вулицю Валентинівську, де зниклі орендували житло, поїхав їхній однокурсник.

Олексій Навроцький, директор Інституту міжнародної освіти ХНУ ім. В.Каразина:

Хлопець почав їх шукати одним із перших, потім у контакт вступили батьки, які почали їх шукати. І всі ми підключилися для того, щоб знайти дівчат, тому що це були святкові вихідні дні.

Коли на стук ніхто не відгукнувся, молодик викликав поліцію. Правоохоронці виламали двері. На тілах обох мешканок були сліди насильницької смерті. За неофіційними даними – йдеться про перерізане горло.

Сергій Чиж, начальник слідчого управління поліції Харківщини:

Прибувши на місце події, в орендованій квартир працівники поліції виявили 2 жіночі тіла без ознак життя. За даним фактом слідчими відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 115 ККУ, як “умисне вбивство більше двох осіб”.

Сусіди жодних підозрілих звуків із квартири, де сталося вбивство протягом останніх кількох днів не чули. Припускають, що трагедія сталася в новорічну ніч, коли навкруг було гамірно через святкові салюти. Про лихо ж дізналися, вже коли приїхали правоохоронці та газова служба.

Людмила, мешканка будинку:

Вчера вечером приезжали МЧС, газовая служба. Говорят, что там горел газ в этой квартире. Комфорка видно было включена.

Жильці будинку наголошують, дівчат бачили нечасто. Сусідами були спокійними, але більше нічого про тимчасових мешканців повідомити не можуть.

Про загиблих студенток відомо, що вони є громадянками Туреччини. Вони не родички, два роки тому приїхали до України з різних міст. Дівчата другий рік перебували в Харкові, у вересні вступили на медичний факультет Харківського національного університету імені Каразина, проте навіть першу сесію скласти не встигли.

Олексій Навроцький, директор Інституту міжнародної освіти ХНУ ім. В.Каразина:

Вони надзвичайно добре склали іспити, вони навчалися на підготовчому відділенні нашого університету, після цього склали іспити і стали студентами омріяного медичного факультету. Родичі, батьки в курсі цієї трагічної події.

У соцмережах вже розповсюдили фото можливого підозрюваного у злочин – ніби-то уродженця Туреччини. Його називають екс-хлопцем однієї з дівчат. Але в поліції цю інформацію поки не підтверджують. Наразі триває слідство. Вбивці загрожує до 15 років ув’язнення.

Залишити відповідь