Морякам з Росії за незаконне відвідування Криму заборонили в’їзд до України

23.01 у пункті пропуску для морського торгового сполучення «Южний» прикордонники Одеського загону не пропустили в Україну громадян Російської Федерації. Про це повідомляє ДПСУ

Морякам з Росії за незаконне відвідування Криму заборонили в’їзд до УкраїниПід час заходів прикордонно-митного контролю одного з суден, яке прибуло з Іспанії (Куета), проведено контроль другої лінії відносно 13 громадян Росії. Результатом перевірки стало виявлення 8 членів суднокоманди, громадян РФ, які наприкінці 2018 року порушили порядок в’їзду-виїзду на ТОТУ АР Крим.

Наразі громадянам РФ відмовлено у перетинанні державного кордону України та винесено постанови про заборону в’їзду в Україну строком на 3 роки. Також осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 204-2 КУпАП «Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї» з накладанням штрафів у розмірі 13 600 гривень.

Зазначимо, що за минулий рік співробітниками Держприкордонслужби загалом складено майже 1 000 протоколів про адмінправопорушення за незаконні поїздки в окупований Крим.

Залишити відповідь