Міжрегіональний “Полуничний” бізнес на Київщині

Міжрегіональний “Полуничний” бізнес. Колишня повія організувала у столиці ціле агентство з надання сексуальних послуг. При публічному домі працював “колл-центр”, охорона та база даних, де клієнти могли підібрати собі дівчину за смаком, як з’ясували Вісті Ньюс.

Співробітник ГУНП в м. Києві:

Було задокументовано злочинну діяльність організованої групи у складі 5-ти чоловік. Які на території Києва та Київщини займалися звідництвом та сутенерством протягом тривалого часу.

“Директоркою” дому розпусти була колишня повія з Київщини. Набирала на роботу дівчат тільки модельної зовнішності. Вартість їхніх послуг як у притонах, так і на виїздах складала від 1 200 до 3 000 гривень за годину.

Затримана:

Нас никто не сопровождал, но звонил диспетчер. Сбрасывал смс-кой адрес. Мы вызывали такси и ехали работали. Приезжали, клиент рассчитывался за время, рассчитывался за такси. Точно также по окончанию звонил диспетчер, мы сами вызывали такси и уезжали.

Диспетчерські офіси працювали в різних регіонах України – Харкові, Рівному та Кременчуці. До обов’язків так званих “колл-центрів” входило створення клієнтської бази та постійне її оновлення. Допомагав функціонуванню злочинного бізнесу 31-річний колишній спортсмен із Запоріжжя. Він відповідав за безпеку дівчата, дисципліну в колективі та касу. За рекламу сексуальних послуг відповідала 28-річна уродженка Рівного, яка займалась розробкою сайту, постійним оновленням фото дівчат і створенням їх портфоліо. Під час обшуку у будинках організаторів бізнесу, правоохоронці вилучили зброю та гроші. На даний час усі п’ятеро учасників групи затримані. Їх звинувачують у створенні дому розпусти та сутенерстві. На разі триває слідство.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100