Міжнародний день людини з синдромом Дауна в Україні

У Львові провели флешмоб до Міжнародного дня людини з синдромом Дауна, як з’ясували Вісті Ньюс. Перед входом до Ратуші пройшла акція під назвою «Усміхнись мені. Я хочу бути твоїм другом». Участь у ній взяли діти та молодь із цієї хворобою. Також прийшли сказати, що такі люди є сім’ї та друзі хворих. Багато прийшло людей і просто небайдужих до цієї проблеми. До заходу долучився мер Львова Андрій Садовий.

У 2006 році за пропозицією генетика світова спільнота вирішила присвятити цей день людям із синдромом. Чому саме 21 березня? Двадцять перший день третього місяця був обраний, оскільки синдром Дауна пов’язаний із трьома копіями 21-ої хромосоми.
За статистикою ВООЗ, у світі з синдромом Дауна народжується кожна 700-а дитина.
І треба сказати, що хвороба не заважає багатьом людям із цим синдромом ставати успішними, ми зібрали кілька прикладів того як “сонячні діти” виростають і стають зірками у своїй справі. А дехто навіть маленьким вже стають відомими на весь світ.

Стефані Гінз. Жінка стала першою в історії кіно акторкою з синдромом Дауна. Пам’ятаєте фільм “Дуо“? Якщо, ні, подивіться обов’язково. Він став сенсацією. Це стрічка про правдиву історію обдарованої дитини з синдромом Дауна. Треба сказати, що юна акторка виросла та стала доктором медичних наук.

Рональд Дженкінс. Він успішний музикант і композитор. Ви не повірите, але хлопчик почав грати на піаніно у 4 роки! У нього вже альбоми і безліч шанувальників.

Меделін Стюарт всесвітньо відома модель. Вона виходить на великий подіум із 2015 року. А 2 роки тому дівчина підкорила Нью-Йорські тижні моди.

My beautiful dress by @hendrikvermeulencouture photographed by @lucasphotography

A post shared by Madeline Stuart Official (@madelinesmodelling_) on

Марія Куваєва. Це маленька дівчинка з Чернівців, і її знає весь світ, хоча, можливо, небагато людей знають її на Батьківщині. Дівча стала обличчям чисельних соціальних акцій і проектів. Маші 11 років, і її портретні фото фотографії публікують у відомих виданнях Англії, Німеччини, Франції тощо. Батьки дівчинки кажуть, що їхня мала зірка дуже радіє, коли її фото з’являється у нових місцях і їх можна знайти в інтернеті.

Опубліковано Maria Kuvaieva 8 грудня 2017 р.

 

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100