Міжнародний благодійний фонд Олександра Фельдмана став другим найбільшим іменним фондом в Україні

Міжнародний благодійний фонд Олександра Фельдмана став другим найбільшим іменним фондом в Україні, як стало відомо Вісті Ньюс. Статистику опублікувало видання “Деловая столица”.

Олександр Фельдман ФОТО ru.wikipedia.org

Його експерти порахували, що протягом 2016 року Фонд Олександра Фельдмана спрямував на благодійність 810 млн грн. Перше місце займає фонд “Розвиток України” Рината Ахметова з 900 млн грн. Далі у ТОПі благодійних фондів – Фонд Віктора Пінчука, Петра Порошенка та братів Кличко. За 20 років існування МБФ Фельдмана було реалізовано десятки програм, а головною і єднальною для багатьох проектів є робота Регіонального ландшафтного Екопарку. В першу чергу – це багатофункціональна локація, де займаються реабілітацією дітей, постраждалих від конфлікту на Донбасі, переселенців, воїнів, їхніх родин. Так само значну роль приділяють освітнім програмам (“Дитяча еколого-натуралістична академія”), напрямку захисту тварин (“Добрий дім”, “Центр реабілітації кажанів”), спорту («Турнір 1000 команд»). На базі галереї АВЕК організовують проекти, присвячені підтримці сучасного мистецтва та збереженню історії. У межах фонду працює й Інститут прав людини та недопущення екстремізму та ксенофобії. У майбутньому заплановане будівництво Музею релігії. Адже наскрізно через діяльність фонду проходить ідея розвитку толерантності в суспільстві.

ФОТО feldman-ecopark.com

Олександр Фельдман засновник Міжнародного благодійного фонду “Фонд Олександра Фельдмана”:

Для мене благодійність – це свого роду наркотик. І коли коштів на неї не вистачає, доводиться їх залучати. Ні для кого не секрет, що фінансові проблеми фондів, і нашого в тому числі, безпосередньо залежать від зменшення дохідної частини бізнесу під час кризи. Але, незважаючи на це, філантропічні організації продовжують виконувати свої функції, а часто і функції держави. Особливо в умовах війни.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.